OKAZJE

W tej zakładce prezentujemy koty dostępne  po okazyjnych cenach. 

Koty te mają rodowody Felis Polonii , pochodzą z doskonałych linii, są w młodym wieku lecz z różnych przyczyn nie znalazły nowego domu we właściwym czasie i pozostały w naszej hodowli lub zakończyły swój program hodowlany . Poszukujemy dla nich nowych, kochających opiekunów, tak abyśmy byli pewni, że koty te będą u nich szczęśliwe na czym nam najbardziej zależy.

Koty te zostały poddane zabiegowi sterylizacji.

 Preferujemy domy dla naszych kotów znajdujące się w Warszawie lub okolicach bez dzieci i bez innych zwierząt.

 

Miklo Ciklo

Miklo Ciklo
Miklo Ciklo

Śnieżna Bengalka o niebieskich oczach zwana w domu Miklo Ciklo ur. 05/03/2013 jest niewielką koteczką. W przeciwieństwie do swej małej wielkości ma wielkie serce do wszystkich otaczających ją istot; ludzi i zwierząt. Miklo ma sierść w odcieniu perłowym (nie biała!!), tylko uszka, nosek, łapki i ogonek są w kolorze kawy z mlekiem.

 

Ernesta i Anoushka

Ernesta, urodzona w 2014 roku,  BEN n 24, ładnie umaszczona, spokojna kotka o przemiłym charakterze..

Ernesta jest zaprzyjażniona z Anoushką i dlatego bardzo chcielibyśmy aby kotki te trafiły do jednego domu co pozwoli im na łatwiejszą aklimatyzację w nowym miejscu i szczęśliwsze życie.

Cena Ernesty wynosi 400PLN.

 

Anoushka, urodzona w 2013r, BEN n 24, kotka o wspaniałym, żywym, psim charakterze, lubi przytulanki...

Cena Anoushki wynosi 300PLN

Halama Lagadema

Halama urodzona w 20014 roku, BEN n 24,  kotka o delikatnym charakterze, przyjazna i bardzo pieszczotliwa do opiekunów lecz lękliwa i nieufna w stosunku do osób, miejsc i sytuacji nieznanych. Spokojna,,

Cena 400 PLN

Opublikowano 01.01.2013

Flag Counter